KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17309302
nr 1730 9302
James Bell Anderson, (tillskriven), 1800-tal, ej signerad, Stadsmotiv med kyrktorn. Olja på duk, 52x33 cm, yttermått inklusive ram: 70x52
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:16:34
13/10 18:36:43